Vystavovatelé pro obor "8. - MĚŘÍCÍ, REGULAČNÍ A ŘÍDICÍ SYSTÉMY"

Dodáváme zařízení pro sledování parametrů kvality pitných, provozních a odpadních vod, měření průtoku, odběr vzorků vod. Provozní analyzátory pro vodohospodářské a průmyslové aplikace (TOC, TC, CHSK, TP, TN, BSK, Toxicita). Provozní analyzátory pro úpravy vod, kotelní vody.

Badger Meter Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností firmy Badger Meter, Inc., USA. Ve výrobním programu Badger Meter jsou indukční, ultrazvukové, hmotnostní a mechanické průtokoměry, systémy pro měření a výdej mazacích olejů, systémy pro dávkování kapalin. Držitel certifikátu ČSN EN ISO ...

Hala 4 - 43

Konzultační služby, monitoring, software v oblasti vodního hospodářství. Dodávka a servis měřicí techniky, zastoupení firem: Nivus, ADS, Fiedler.

Hala 3 - 64

Výrobce elektronických systémů pro měření výšky hladiny a průtoku, stabilizovaných zdrojů, napájecích vyhodnocovacích a zobrazovacích jednotek.

Hala 3 - 58

Magneticko-indukční průtokoměry, ultrazvukové průtokoměry, ultrazvukové hladinoměry, elektrodové systémy, Parshallovy žlaby. Vývoj-výroba-montáž-servis. Zastoupené firmy: PPARS Aqua s.r.o.

Celosvětově působící společnost ve vývoji a výrobě přístrojů špičkové úrovně v oboru průmyslové měřicí techniky: Analýza kapalin: pH/ORP, chlór, vodivost, kyslík, zákal, chemická analýza aj., měření průtoku, měření tlaku, měření hladiny, měření teploty, záznam naměřených hodnot aj.

Hala 4 - 64

Hala 3 - 42

Venkovní plocha 3
Hala 3 - 26

Obchodní firma s vodárenským a instalačním materiálem. Výrobce zemních souprav a poklopů. Dodávky na místo určení. Pobočky a prodejní sklady: - Kralupy nad Vltavou tel. 313 034 333, 313 034 334, e-mail: zakazky@heckl.cz, - Brno tel. 739 435 211, 792 233 260, e-mail: brno@heckl.cz, - Olomouc tel ...

Hala 3 - 12

Přístrojová technika pro analýzu vody. Výroba přístrojů pro provozní a laboratorní měření - kyslík, pH, ORP, chlor, chlordioxid, ozon, zákal, organické látky.

1 | 2 | 3