Vystavovatelé pro obor "7. - ČERPACÍ TECHNIKA"

Hala 4 - 81

Společnost pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu. Široké spektrum dodávaných vodohospodářských produktů nachází uplatnění při čištění odpadních vod z rodinných domů, obcí, měst, nemocnic a v různých průmyslových odvětvích.

Hala 4 - 67

Dodávky aeračních systémů ATAir, zastoupení firem EDI (aerační systémy) Caprari (čerpadla a míchadla pro odpadní a čistou vodu), WaStop (přímé zpětné klapky), ROBUSCHI (dmychadla, vývěvy), Teknofanghi (odvodnění kalů), SERVIS zařízení vodního hospodářství.

Hala 4 - 26

Dodavatel komponent pro environmentální technologie: membránová dmychadla a kompresory, filtry, dmychadla s bočními kanály, lamelové, membránové a pístové kompresory a vývěvy, solenoidové ventily, samonasávací kalová odstředivá čerpadla, dávkovací čerpadla a vřetenová čerpadla tlakové kanalizace.

Hala 4 - 46

Zařízení pro úpravu vod, filtry, změkčovače, reverzní osmózy, bazénové filtry. Úprava vod pro domácnosti, průmysl, obce, města, kotelny, zdravotnictví, bazény.

Hala 4 - 38

Zařízení pro fyzikální a chemickou úpravu pitných, odpadních a průmyslových vod, oxidaci, dezinfekci (O3, UV, CI2, CIO2), odstraňování cizorodých látek z průsakových vod ze skládek. Příslušenství potrubních řadů (pevné a flexní spojky TEEKAY, distanční kluzné objímky RACI, izolační materiály) ...

Vyrábíme biologické čistírny odpadních vod pro 2-2500 EO, PP jímky, septiky, vodoměrné a čerpací šachty, odlučovače ropných látek. Zajišťujeme ekologické audity, EMS, IPPC, EIA, dekontaminaci a úpravu vod, čištění odpadních vod. Likvidace starých ekologických zátěží.

Hlavní portfólio tvoří dodávka technologických zařízení na čištění odpadních vod, ocelové, žárem pozinkované stavby, kompletní plastové provzdušňovací systémy a strojní vybavení včetně montáží. Ferrmont poskytuje servis pro technologické značky (například Grundfos, Kaeser, Robuschi). Zabezpečujeme ...

Obchodní společnost zajišťující dodávky armatur, čerpací techniky, filtrace a průmyslových trysek pro aplikace ve strojírenství, vodárenství, chemii, potravinářství, výrobě energií, hutním a textilním průmyslu.

Ponorná čerpadla HCP na kaly a odpadní vodu. Pružné spojky RATHI. Zastoupené firmy: HCP Pump, Walrus Pump, Rathi Transpower Manufacturer

Hala 3 - 3

Katko s.r.o. je distributor čerpadel Iwaki, Yamada, Pomac a Standard Pump.

1 | 2 | 3