Vystavovatelé pro obor "7. - Čerpací technika"

Hala 4 - 23

ACO Marine je součástí skupiny ACO. Divize pozemních aplikací je aktivní především v oblasti vývoje, výroby a dodávek domovních a komunálních čistíren odpadních vod.

Hala 4 - 52

Dodavatel komponent pro environmentální technologie: membránová dmychadla a kompresory, filtry, dmychadla s bočními kanály, lamelové, membránové a pístové kompresory a vývěvy, aerační elementy, solenoidové ventily, samonasávací kalová odstředivá čerpadla, dávkovací čerpadla a vřetenová čerpadla pro ...

Hala 4 - 43

Zařízení pro úpravu vody, filtry, změkčovače, reverzní osmózy, bazénové filtry. Úprava vod pro domácnosti, průmysl, obce, města, kotelny, zdravotnictví, bazény.

Hala 3 - 39

Hala 4 - 37
Venkovní plocha 1

Zařízení pro fyzikální a chemickou úpravu pitných, odpadních a průmyslových vod, oxidaci, dezinfekci (O3, UV, CI2, CIO2), odstraňování cizorodých látek z průsakových vod ze skládek. Příslušenství potrubních řadů (pevné a flexní spojky TEEKAY, distanční kluzné objímky RACI, izolační materiály) ...

Hlavní portfólio tvoří dodávka technologických zařízení na čištění odpadních vod, ocelové, žárem pozinkované stavby, kompletní plastové provzdušňovací systémy a strojní vybavení včetně montáží. Ferrmont poskytuje servis pro technologické značky (například Grundfos, Kaeser, Robuschi). Zabezpečujeme ...

Hala 3 - 57

Obchodní společnost zajišťující dodávky armatur, čerpací techniky, filtrace a průmyslových trysek pro aplikace ve strojírenství, vodárenství, chemii, potravinářství, výrobě energií, hutním a textilním průmyslu.

Švýcarská čerpadla Hidrostal se šroubovým oběžným kolem se vyznačují vysokou provozní spolehlivostí a vysokou účinností. Umožňujeme komplexní pronájem.

Ponorná čerpadla HCP na kaly a odpadní vodu. Pružné spojky RATHI.

Hala 3 - 42

Katko s.r.o. je distributor čerpadel Iwaki, Yamada, Pomac a Standard Pump. Zastoupené firmy/obchodní názvy/značky výrobků: IWAKI, YAMADA, POMAC, STANDARD PUMP, WALCHEM.

1 | 2 | 3