Vystavovatelé pro obor "4. - Provozování vodovodů a kanalizací"

Naše společnost působí v oblasti vodohospodářských zařízení pro úpravu a distribuci pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod. Zajišťujeme komplexní dodávky technologických celků včetně jejich údržby, oprav a servisu.

Člen skupiny předního evropského výrobce trub a tvarovek z tvárné litiny nabízí: - trouby z tvárné litiny pro vodovodní a kanalizační potrubí DN 80-1000, bezvýkopové technologie, tlakové rozvody, zasněžovací systémy - kompletní sortiment hrdlových a přírubových tvarovek s vnější i vnitřní těžkou ...

Venkovní plocha 13
Hala 4 - 31

Výroba, prodej a servis čisticí a monitorovací techniky pro kanalizace, recyklační a kombinované vozy, vysokotlaké trysky, příslušenství, kanalizační roboti.

Hala 4 - 57

Měřicí přístroje k vyhledávání skrytých úniků v rozvodech vody, ke snižování ztrát, na monitoring parametrů sítě a lokalizaci průběhu tras inženýrských sítí.

Venkovní plocha 12

Díky více než 20 letům zkušeností s provozem čistících a sacích vozů můžeme nyní jako výrobce nabídnout produkty vysoké kvality a užitné hodnoty. Spojení s německou firmou SINZ Fahrzeugbau GmbH, která se výrobou této techniky zabývá již několik desítek let, nám umožnilo nabídnout technicky velmi ...

Hala 3 - 43

Zabýváme se výrobou vysoce jakostních nerezových řetězů a komponentů pro výrobu řetězových vázacích prostředků nebo čerpadlových vázacích prostředků.

Hala 4 - 38

Dodáváme technologie na trasování kabelů a potrubí, pro boj s úniky vody a plynu, a kamery pro inspekci vodovodů a kanalizací. Zastoupené firmy/obchodní názvy/značky výrobků: RADIODETECTION, PRIMAYER, iPEK.

Hala 4 - 16

Vestavby do vozidel, prodej nářadí a stavební mechanizace. Zastoupené firmy: SORTIMO, MILWAUKEE, SAVA, TELESTEPS, HUSQVARNA.

Hala 4 - 26

Pryžotextilní výrobky - těsnící vaky potrubí, sanační pakry, zvedací vaky, těsnící vaky na trhliny.